Paykasa

Paykasa Ön Ödemeli Alışveriş Kartı

Paykasa kısaca ön ödemeli kart sistemidir. Ticaret piyasalarının internete ağırlık vermesi ile birlikte ödeme yöntemleri de internet üzerinden yapılmaya başlamıştır. Kredi kartlarının bilgi hırsızlığına karşılık önlem olarak sanal ödeme kartları ve kontörlü kartlar devreye girmiştir. Bu kartlar kredi kartlarına istinaden daha güvenilir bir kart sistemidir. İnternet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmek için Paykasa kullanmak gerekir. Kart sistemi, kullanıcıların ekstra ücret ödemesini ve kişisel bilgi vermesini engelleyerek alışverişi tamamlamaktadır. Ön ödemeli kartın üzerinde 16 haneli rakamlar bulunmaktadır. Rakamlar ve kartın şifresiyle alışverişi tamamlayabilmek mümkündür. Bu sayede müşterilerimiz internet üzerinden alışveriş yaparken CVV kodu, doğum tarihi, TC kimlik numarası, isim ve soy isim gibi bilgileri vermeden alışverişi tamamlamaktadır.

Paykasa ise bu sanal kartların en çok müşteri kitlesi olan euro döviz kuru ile satılan ödeme kart sistemidir. Paykasa kartlar  euro ile 1000 euro paykasa olarak piyasada bulunulan ülkenin kuruna göre satılmaktadır.

Güvenilir Paykasa Al

Eğer güvenilir bir şekilde Paykasa almak istiyorsanız, resmi bir bayi ile anlaşma yapmanız gerekir. Netokart olarak bilinmekte ve resmi bir bayi olarak sektörde yer almaktayız. Müşterilerimizin tüm işlemlerini güncel kur değerleri üzerinden yaptığımız için güven problemlerinin oluşmasını engelliyoruz. Paykasa kart satışlarını güncel kur değerleri üzerinden yaptığımız için müşterilerimizin herhangi bir konuda problem yaşaması söz konusu değildir. Müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşaması tarafımızca engellenmiş ve bakiye tutarı güncel kur değeri üzerinden nereye ulaşıyorsa, fiyatın da bu düzeye ulaşması söz konusu olacaktır. Ekstradan bir ücret ödeme zorunluluğunu ortadan kaldıran ön ödemeli kart, alışverişi daha güvenli ve daha ekonomik bir hale getirmektedir. Kredi ve banka kartlarından sıkıldıysanız, artık ek ücret ödemeden alışveriş yapmak istiyorsanız bu kart tam size göre! İstediğiniz her zaman alışveriş yapabilir, kişisel bilgi vermeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kişisel bilgi vermeme zorunluluğunu ortaya çıkaran kart sistemi, dünyanın her yerinde aktif bir şekilde kullanılmakta ve sayısız avantajı kullanıcılarına sunmaktadır.

Netokart.com ile Avantajlı Paykasa Fiyatları

Tüm bu güvenlik tehditlerinin engellenmesi birçok kişinin Paykasa kart kullanmasına sebebiyet vermiştir. Bu yüzden müşterilerimiz kartı rahat bir şekilde kullanabilmekte ve tüm alışveriş ihtiyaçlarını ön ödemeli kartla karşılamaktadır. Netokart olarak, aynı zamanda müşterilerimizin yüksek bakiye alımlarında indirim yapıyor ve daha fazla alışveriş yapmalarına olanak tanıyoruz.

Paykasa Internet Ödemle Kartı