canadian pharmacy mall

Paykasa Nedir?

Internet Alışverişlerinizin Ödeme Kartı

İnternet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaya olanak tanıyan ön ödemeli karta Paykasa denilmektedir. Paykasa kart insanların kişisel bilgilerini riske atmadan alışverişin tamamlanmasına sebebiyet verecek şekilde çalışır. Kartın içerisindeki bakiyeyle dilendiği her zaman alışveriş yapılabilmektedir. Kartın ekstresi, yıllık işletim ücreti, hesap işletim ücreti, işlem ücreti gibi problemleri bulunmadığı için alışverişler güven altında gerçekleşir. Bu sayede müşterilerimiz alışveriş yaparken herhangi bir konuda problem yaşamamaktadır. Kartın tüm platformlar üzerinden ödeme seçeneği olarak kabul edilmesi, kullanım alanının genişlemesine sebebiyet vermiştir. Kullanım alanı kapsamlı bir halde olduğundan dolayı müşterilerimiz istediği her yerden alışveriş yapabilmenin keyfini yaşamakta ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. İnternetteki tüm alışveriş siteleri üzerinden bu kartla ödeme yapmak mümkündür.

Paykasa Neden Kullanılmalıdır?

Paykasa Kart nedir soranlar için İnternet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmek için kullanmak gerekir. Kart sistemi, kullanıcıların ekstra ücret ödemesini ve kişisel bilgi vermesini engelleyerek alışverişi tamamlamaktadır. Ön ödemeli kartın üzerinde 16 haneli rakamlar bulunmaktadır. Rakamlar ve kartın şifresiyle alışverişi tamamlayabilmek mümkündür. Bu sayede müşterilerimiz internet üzerinden alışveriş yaparken CVV kodu, doğum tarihi, TC kimlik numarası, isim ve soy isim gibi bilgileri vermeden alışverişi tamamlamaktadır.

Paykasa ise bu sanal kartların en çok müşteri kitlesi olan euro döviz kuru ile satılan ödeme kart sistemidir.

Diğer Kartlar Arasındaki Fark Nedir?

Kredi, banka ve diğer ödeme kartları genellikle ekstradan ücret istemektedir. Kredi kartı faizle çalışırken, banka kartı hesap işletim ücreti ve işlem ücreti istemektedir. Paykasa ise tüm bu ekstra masrafların giderilmesine ve hiçbir zaman istenmemesine sebebiyet verecek şekilde çalışır. Paykasa kart kullanıcıları, dilediği her zaman alışveriş yapabilmektedir ve alışveriş yaparken herhangi bir ek ücret ödememektedir. Bu sayede müşterilerimiz kendi ekonomik durumunu koruma altına alarak, daha fazla alışveriş yapabilmenin keyfini yaşamaktadır. Kartın kişisel bilgileri koruma altına alması da söz konusu olmuştur. Kredi kartında adın, soyadın, TC kimlik numarasının verilmesi kişisel bilgileri riske atabilirken; kart bu tarz problemlerin önüne geçmekte ve herhangi bir bilgi istemeden alışverişi tamamlamaktadır.

Paykasa Nedir? Internet Alışveriş Ödeme Kartı

Hangi Sitelerden Alışveriş Yapılabilirim?

Kart ile tüm alışveriş platformları üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Akla gelebilecek tüm platformlar ödeme seçeneği olarak Paykasa sistemini kabul etmiştir. Ödemelerin yapılması Euro bazında hesaplanmaktadır. Çünkü kartın para birimi Euro olarak ayarlanmıştır. Euro para birimi kur değerleri fazla değişmediğinden dolayı müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşaması mümkün değildir. Oyun, giyim, elektronik ve sayılabilecek binlerce E-Ticaret sitesi üzerinden Paykasa kart ile alışveriş yapabilmek mümkündür. Kartın sahip olduğu özellikler sayesinde kişisel bilgi güvenliği sağlanmıştır. Kişisel bilgilerin internet sitelerine girilmesi, güvenlik tehdidi oluşturabilmektedir. Kart ise tüm bu problemlerin ve tehditlerin üstesinden gelecek bir niteliğe sahiptir. Herhangi bir kişisel bilgi girmeden alışveriş yapmak mümkündür.

Paykasa Geçen Siteler

Paykasa Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ön ödemeli kartı kullanmak, internet üzerinden alışveriş yaparken kişisel bilgi vermeyi ortadan kaldırmaktadır. Kullanıcılar dilediği şekilde alışveriş yapabilmekte ve ekstra ücret ödememektedir. Ekstra ücret ödenmemesi, kullanıcıların bütçesini koruma altına almaktadır. Bu sayede kullanıcılar, alışveriş yaparken başka şeyler için ücret ödeme zorunluluğuna tabi tutulmuyor. Bu sayede insanlar, her platform üzerinden alışveriş yapabiliyor. Yurt dışı siteleri üzerinden alışveriş yapabilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. Bunun için kartın kullanılması, yurt dışındaki sitelerden alışveriş yapabilmeyi kolay bir hale getirmektedir.

Güvenilir Paykasa Satın Al