amoxicillin fast delivery www.antibioticsonlinerx.com

Paykasa Avantajları

Paykasa Kullanırken Aylık veya Yıllık Ücret Alınmaz

Kartı kullanmanın en büyük avantajı yıllık masraf, hesap işletim ve işlem ücretinden kurtulmaktır. Bir diğer avantaj ise kişisel bilgi verme zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır. Kredi ve banka kartları faiz, işlem ücreti gibi masraflara kullanıcıları tabi tutarken; Paykasa bu tarz problemlerin giderilmesi amacıyla kurulmuş bir sanal kart sistemidir. Epin sistemine sahip olan kart, birçok platformun kabul ettiği ödeme seçeneğidir. Türkiye’de bulunan kullanıcılar, yurt dışı alışveriş siteleri üzerinden kart ile alışveriş yapabilmektedir. Alışverişin yapılması esnasında herhangi bir ekstra ücretin ödenmemesi, kullanıcıların memnuniyetini sağlamaktadır.

Güvenilir ve Hızlı

Paykasa kart ile yapılan alışverişler güvenlik problemlerini ortadan kaldırmakta ve kullanıcıların bütçesini koruma altına almaktadır. Bu sayede kullanıcılar internet üzerinden alışveriş yaparken herhangi bir problemle karşılaşmadan, alışverişlerini tamamlayabilmektedir. Tüm platformların kabul ettiği ödeme seçeneği olması kullanım alanını genişletmekte ve insanların daha fazla alışveriş yapabilmesine olanak tanımaktadır. Kart kullanıcıları aynı zamanda alışveriş bilgisi veren ekstre gibi fişlerle karşı karşıya kalmamakta ve tüm alışveriş bilgilerini gizli tutabilmektedir.

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Kartı

Eğer kart alışverişi yapacaksanız ve güvenilir bir bayi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Netokart olarak, güncel kur değerleri üzerinden Paykasa bonus ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu sebeple müşterilerimiz ekonomik açıdan zorluk yaşamadan tüm ihtiyaçlarını sitemiz üzerinden karşılayabilmektedir. Ödeme yapıldığı taktirde müşteri temsilcimiz kartın kullanımını açacak ve kart ile ilgili bilgileri verecektir. Paykasa kart hakkında herhangi bir sorun olduğu taktirde müşteri temsilcimiz, müşterilerimize yardımcı olacaktır. Bu sayede müşterilerimizin herhangi bir konuda problem yaşaması mümkün değildir. Müşterilerimiz ödeme yaptıktan birkaç dakika sonra kartı kullanabilecek ve kart ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilecektir. Kart ile ilgili herhangi bir sorun oluştuğu taktirde canlı destek ekibimiz yardımcı olacaktır. Canlı destek ekibimiz günün 24 saati boyunca çevrim içi olarak hizmet vermektedir. Çevrim içi olarak 24 saat boyunca hizmet vermesi müşterilerimizin bize olan güvenini sağlamakta ve her saatte destek almalarına yardımcı olmaktadır. Her saatte destek verilmesi, müşterilerimize olan ince görüşümüzü ve hizmet kalitemizi ön plana çıkarmaktadır.