amoxicillin without perscription canadian https://antibioticsonlinerx.com/buy-amoxicillin-online-cheap/

Astropay

Astropay Ön Ödemeli Sanal Kart

Astropay  Kart Dijital ortamda, 16 haneli PİN kodu ve ek güvenlik olarak CVV kodu ile üretilen sanal ödeme kartdır.

Tek sefer kullanım özelliği ile ön plana çıkıyor. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ şeklinde üretilen kartlar, fiziki olmayıp sanal üzerinden gönderilen kuponlardır.

SMS veya belirtilen e-mail adresine gelen astopay kuponu ile alışveriş yapılacak sitenin “ödeme” bölümüne gelinerek “ödeme tipi” olarak “ön ödemeli kart” seçildikten sonra ilgili haneye satın alınan PİN kodu ve CVV numarası girilerek kullanılabiliyor. Kart PİN kodu, üretici firma dahil kimse tarafından bilinmemektedir. Kullanıcının eline ulaştıktan sonra da SMS ve maili silmeleri, güvenlikleri adına daha iyi olacaktır.

Paykwik‘de benzer bir ödeme kartı olup çeşitli sitelerde geçerlidir

Astropay nerelerde geçer?

Her geçen gün daha da büyüyen sanal alışveriş sektörü, sadece ürün alışverişleri ile sınırını korumuyor. Online oyun, IOS ve Adnroid uygulama ve teknoloji alanının birçok noktasında artık yaygın bir şekilde siteler ön plana çıkıyor. Astropay kart, tüm bu alanlarda daha fazlasına geçerli olan güvenli ödeme ağıdır. Dünya genelinde 30,000’i aşkın web sitede, ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmak için elektronik ödeme kartından yararlanabilirsiniz.